Získejte zdarma výhody,
které každý nemá!

Ať už řešíte novou hypotéku, refinancování, peníze na výstavbu a další možnosti, včetně americké hypotéky, s námi vždy získáte lepší nabídku, obchodní slevy a kompletní hypoteční servis ZDARMA.

4 jednoduché kroky k lepším hypotékám

Krok č.1: Pomocí odkazu pod návodem přejdete na online kalkulačku

Pouhé jedno kliknutí Vás dělí od praktické kalkulačky pro porovnání nabídek pro jednotlivé varianty hypoték. Stačí si jen přečíst jednoduché instrukce a použít tlačítko k přechodu do online kalkulačky.

Krok č.2: Vyplňte online kalkulačku

V online kalkulačce pro orientační porovnání vyplníte základní informace a odešlete ke zpracování.

Krok č.3: Pro autorizaci použijte Vaše telefonní číslo

Proč do formuláře vkládat Vaše telefonní číslo? Po odeslání formuláře Vám přijde SMS s autorizačním kódem. Po vložení kódu se zobrazí základní kalkulace úrokových sazeb a výše splátky hypotéky u jednotlivých bank.

Pokud autorizujete Vaše telefonní číslo, získáte přednostní zpracování požadavku a budeme Vás kontaktovat dříve, než neautorizované požadavky.

Krok č.4: Náš tým se o Vás postará

Díky online kalkulačce přibližně víte, jaké jsou Vaše možnosti. Tím to ale teprve začíná. Náš tým Vám totiž na základě telefonátu nebo schůzky zajistí kompletní servis nejen pro hypotéky, ale hlavně individuální nabídky, obchodní slevy a vše potřebné.

Službu porovnání zajišťuje
Pohodlné srovnání hypoték

Provozovatelem www.srovnejhypo.cz a www.hyponymburk.cz je Petr Pařízek, IČ: 711 07 762, sídlo podnikání: Okružní 2054, 288 02 Nymburk, tel: 777 714 264.

Nový zájemce o naše služby